Rusza nowy sezon PGE Ekstraligi!

Zapraszamy wszystkich fanów speedwaya na emocjonujący start nowego sezonu PGE Ekstraligi! To jedna z najważniejszych lig żużlowych w Polsce, która przyciąga uwagę miłośników sportów motorowych z całego kraju.

Terminarz transmisji telewizyjnych

PGE Ekstraliga 2021 rozpocznie się już w ten weekend, a fani będą mieli okazję śledzić te emocjonujące zawody bez wychodzenia z domu. Oto harmonogram transmisji telewizyjnych pierwszych meczów:

Piątek, 26 marca

  1. 18:00 – Włókniarz Częstochowa vs. eWinner Apator Toruń (Polsat Sport)
  2. 20:00 – Get Well Toruń vs. Motor Lublin (Eurosport 2)

Sobota, 27 marca

  1. 17:00 – Fogo Unia Leszno vs. Stal Gorzów (Eurosport 1)
  2. 19:00 – Sparta Wrocław vs. Betard Sparta Wrocław (TVP Sport)

To tylko początek ekscytującego sezonu, który obiecuje wiele niezapomnianych chwil i pasjonujących pojedynków na torze.

Zapowiedź sezonu

PGE Ekstraliga to nie tylko zmagania sportowe, to także wielkie emocje, niesamowita atmosfera i rywalizacja na najwyższym poziomie. Każdy mecz gwarantuje widowiskową jazdę i niezapomniane chwile dla kibiców.

Rozgrywki o mistrzostwo

W tym sezonie kibice mogą spodziewać się wielu niespodzianek i dramatycznych zwrotów akcji. Zawodnicy będą rywalizować o tytuł mistrza Polski w trudnej i wymagającej serii spotkań.

Kluby biorące udział w PGE Ekstralidze

  • Fogo Unia Leszno
  • eWinner Apator Toruń
  • Motor Lublin

Nie przegap kolejki otwarcia!

Obejrzyj pierwsze mecze i wsparcie swój ulubiony klub podczas inauguracyjnej rundy sezonu PGE Ekstraligi! To wyjątkowa okazja do przeżycia prawdziwej pasji speedwaya na najwyższym poziomie.

Gdzie oglądać?

Zachęcamy wszystkich fanów do śledzenia transmisji telewizyjnych oraz relacji online z meczów PGE Ekstraligi. Bądź częścią tego ekscytującego świata żużla i wspieraj swoich ulubionych zawodników podczas zmagań na torze!

Bądź gotowy na ekscytujący start sezonu PGE Ekstraligi! Przygotuj się do intensywnych emocji i zapamiętaj daty transmisji telewizyjnych, aby nie przegapić ani jednego momentu akcji na torze!