Jak wpłynąć na rozpoznawalność swojej marki, firmy? Nie musisz od razu inwestować w reklamy telewizyjne. Na początek warto postawić na drobne, wydawać by się mogło nieistotne szczegóły, które nie wpłyną na potencjalnych klientów. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że takie drobnostki, jak gadżety reklamowe, wpływają na podświadomość konsumenta w niebezpośredni sposób. Coś takiego jak przypinki metalowe na zamówienie na przykład z logo Twojej firmy jest niedrogim sposobem na zwrócenie uwagi.

I tak, jeżeli Twoje logo jest nietypowe, lub przyciąga uwagę doborem kolorów, tym lepiej. Przypinki te mogą służyć dla pracowników, zwłaszcza tych przebywających poza firmą, jednak możesz rozdawać je w formie gratisów. Przypinki metalowe na zamówienie to naprawdę dosyć tani sposób na promowanie własnej firmy, często o wiele lepszy niż ulotki rozdawane na rynku.

Przypinki z własnym nadrukiem, który ciekawie wygląda mogą przypaść do gustu szczególnie młodym osobom, które użyją ich do ozdabiania swoich plecaków, a równocześnie będę w ten sposób eksponować Twoją reklamę. Warto potajemnie narzucić taki pomysł. Wystarczy, ze Twój pracownik będzie nosił te przypinki na plecaku, powiedzmy na targach dla młodzieży, czy innych tego typu spotkaniach. Sprawdzi się to rozwiązanie nawet w autobusie, metrze czy tramwaju, gdzie setki osób dziennie będą mogły spojrzeć na Twoją reklamę umieszczoną na przypince.

Rozdając zainteresowanym takie przypinki reklamowe jako gratisy, możesz być pewien, że trafia one właśnie na plecak. W ten sposób Twoja firma będzie znana również w całej szkole, do której uczęszcza nastolatek, który przypiął przypinkę z Twoim hasłem reklamowym. Takie zabiegi psychologiczne często się sprawdzają. Jeżeli pojawi się klient potrzebujący produktu z Twojej branży, pierwsze co przyjdzie mu do głowy to właśnie Twoja firma.